12. maj 2017
V sredo, 12. 4. 2017, je v OŠ Železniki potekalo državno tekmovanje v znanju Vesele šole. Udeležilo se ga je tudi 12 učencev OŠ Cvetka Golarja.
Srebrno priznanje so prejeli:
Tine Zakotnik, 4. c, in Andraž Jelenc ter Tinkara Koman, oba 4. R,
Eva Družinec, 7. a, Yevdokiya Bykovets ter Adja Novinc, obe 7. c,
in Matija Krajnik, 9. b.
Učenci, ki so prejeli zlato priznanje in tako postali veselošolski prvaki, pa so:
Nik Vodovnik, 7. a, Benjamin Dagarin, 8. c, in Nastja Emeršič, 9. a.
Vsem tekmovalcem za dosežke iskreno čestitamo.