16. september 2016
Šolsko leto se je zelo prijetno začelo za petošolce, ki se niso takoj zakopali v kupe knjig, ampak so raje počitnice nekoliko podaljšali. Od 5. do 9. septembra so namreč uživali v poletni šoli v naravi v Pineti. Preizkusili so se v plavanju, spoznavali pa so tudi življenje ob morski obali.