24. april 2017
Četrošolci smo sodelovali v projektu Korak k sončku.Spoznavali smo ljudi s posebnimi potrebami in se z njimi družili na matični šoli in njihovih ustanovah. Vsako druženje je bilo prijetno in veselo. Obiskali smo OŠ Jela Janežiča, VDC Sonček, vrtec Mojca… Spoznavali smo, da je tudi življenje oseb s posebnimi potrebami lahko srečno in zanimivo. Projekt smo zaključili s skupno prireditvijo na matični šoli v četrtek, 20.4. Fotografije s prireditve si lahko ogledate v fotogaleriji – matična šola.