19. april 2016
V torek, 22. marca, je bila v Sokolskem domu v Škofji Loki prireditev Pozdrav pomladi, ki sta jo skupaj organizirali Univerza za tretje življenjsko obdobje in Društvo upokojencev Škofja Loka. Na njej so nastopili tudi učenci naše šole. Učenci 2. b so zapeli pesem Recept za palačinke in odigrali igrico Pajek Tkalec in Modna muha. Folklorna skupina OŠ Cvetka Golarja pa je zaplesala štiri plese. Na koncu so skupaj z Pevsko skupina Mavrica zapeli še slovensko ljudsko pesem Mamica.