11. september 2017
V petek, 1. 9. 2017, so se odprla vrata OŠ Cvetka Golarja. Skoznje so prvič pogumno zakorakali šolskim dogodivščinam naproti tudi prvošolci. Šolsko torbo so prvi dan pustili doma in si v družbi svojih staršev ogledali gledališko predstavo Piki Jakob, ki so jo za njih pripravili učenci neobveznega izbirnega predmeta umetnost pod mentorstvom gospe Jasne Camlek, za tehnično podporo pa je s pomočjo mentorja Andreja Novljana poskrbel Dane Jemc. Prvošolčke in njihove starše sta pozdravila tudi gospa ravnateljica, magistrica Karla Krajnik, in župan, magister Miha Ješe. Nato so učiteljice učence in starše povabile v razrede, prijetno druženje pa so zaključili ob prigrizku v jedilnici šole.
Igrico je posnel Lenart Stanovnik. Za ogled videa kliknite tukaj.