21. marec 2021
Spoštovani starši,
v prihodnjem tednu organizacija v šoli ostaja enaka kot do sedaj. Zahvaljujemo se vam za podporo pri upoštevanju veljavnih zaščitnih ukrepov za preprečevanje širjenja virusa.
Prosimo vas, da še naprej dosledno upoštevate navodila glede nošenj zaščitne mask – učenci od 6. razreda dalje jih morajo nositi ves čas, ko so v prostorih šole, tudi pri pouku.
Starše, ki učence pripeljejo v šolo z avtomobilom, prosimo, da učence pripeljejo le do avtobusne postaje pred šolo. Otroci naj tam izstopijo in se po urejeni poti čez zelenico in prehod za pešce peš odpravijo v šolo. Tako se bomo izognili prometnim zamaškom predvsem v jutranjem času, pot pa bo za vse učence varnejša.
Spomniti vas želim tudi na to, da morate obvestiti razrednika v primeru, da otrok zboli za nalezljivo boleznijo Covid-19, da bomo na šoli lahko izpeljali vse predpisane postopke odzivanja.
V želji, da skupaj pripomoremo k temu, da bo okužb manj in se bomo v šoli vrnili nazaj v našo normalo z odkritimi obrazi in opustitvijo obvezne distance, vas lepo pozdravljam.
Mag. Karla Krajnik, ravnateljica