Učenke in učenci 4. c in 4.R so skupaj s svojimi učiteljicami srečno prispeli v CŠOD Čebelica.
OBVESTILO O UPORABI PIŠKOTKOV!
Spletna stran za svoje pravilno delovanje potrebuje piškotke. Prosimo Vas, da jih sprejmete, saj boste s tem izboljšali uporabniško izkušnjo ob uporabi.