Tekmovanja

Tekmovanja iz znanja v šolskem letu 2018/2019

Na šoli bodo imeli učenci v tem šolskem letu možnost sodelovanja na številnih tekmovanjih  iz znanja.

Tekmovanje iz logike (organizator ZOTKS)

Razvedrilna matematika (organizator DMFA)

Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni (organizator Zveza društev diabetikov)

Tekmovanje iz znanja biologije za Proteusovo priznanje  (organizator Prirodoslovno društvo)

Tekmovanje iz znanja angleščine za učence 8. razreda (organizator IATEFL)

Tekmovanje iz znanja angleščine za učence 9. razreda (organizator ZRSS)

Tekmovanje iz znanja nemščine (organizator ZRSS)

  • šolsko tekmovanje (22. 11. 2018)

Tekmovanje iz znanja francoščine

  • šolsko tekmovanje (marec 2019)
  • državno tekmovanje (april 2019)

Tekmovanje v konstruktorstvu in tehnologijah obdelav materialov (organizator ZOTKS)

  • regijsko tekmovanje (5. 4. 2019)
  • državno tekmovanje (18. 5. 2019)

Tekmovanje iz znanja astronomije

Tekmovanje iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje (organizator ZRSS)

Tekmovanje iz znanja zgodovine (organizator ZRSS)

Tekmovanje iz znanja kemije za Preglovo priznanja (organizator ZOTKS)

Tekmovanje iz znanja fizike za Stefanovo priznanje (organizator DMFA)

  • šolsko tekmovanje (6. 2. 2019)
  • regijsko tekmovanje (15. 3. 2019)
  • državno tekmovanje (6. 4. 2019)

Tekmovanje iz znanja matematike za Vegovo priznanje (organizator DMFA)

  • šolsko tekmovanje (21. 3. 2019)
  • državno tekmovanje (13. 4. 2019)

Tekmovanje iz znanja računalništva - Bober (organizator društvo ACM)

  • šolsko tekmovanje (12. do 16. 11. 2018)
  • državno tekmovanje (12. 1. 2019)

Festival inovativnih tehnologij

  • državno tekmovanje (9. 3. 2019)

Logične pošasti (organizator Mathema)

  • šolsko tekmovanje (10. 5. 2019)
  • državno tekmovanje (25. 5. 2019)

Vesela šola

  • šolsko tekmovanje (13. 3. 2019)
  • državno tekmovanje (10. 4. 2019)

Računanje je igra

  • šolsko tekmovanje (29. 5. 2019)

Cici vesela šola

  • šolsko tekmovanje (19. 4. 2019)

Športna tekmovanja v šolskem letu 2018/2019

Področno prvenstvo v odbojki na mivki

Področno ekipno prvenstvo v atletiki

Polfinale državnega prvenstva v odbojki na mivki

Šolsko državno prvenstvo v kolesarstvu (vožnja na čas)

Medobčinsko prvenstvo v krosu

Ljubljanski maraton

Medobčinsko prvenstvo v nogometu za starejše dečke

OŠ karate liga (1. krog)

OŠ karate liga (2. krog)

OŠ karate liga (3. krog)

Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše dečke

Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice

Medobčinsko prvenstvo v rokometu za starejše dečke

Medobčinsko prvenstvo v košarki za starejše dečke

Osnovnošolsko prvenstvo Gorenjske v šahu

Področno prvenstvo v košarki za starejše dečke

Področno prvenstvo v odbojki za starejše deklice

Četrtfinale državnega prvenstva v košarki za starejše dečke

Področno tekmovanje v streljanju s serijsko, standard zračno puško in pištolo

Četrtfinale državnega prvenstva v košarki za starejše deklice

Medobčinsko prvenstvo v košarki za mlajše dečke