Govorilne ure

GOVORILNE URE so enkrat mesečno v popoldanskem času od 17. ure dalje. Datumsko so določene na šolskem koledarju, ki ga učenci prejmejo vsako leto.

Pričakujemo, da se boste takrat vsi starši zagotovo odzvali vabilu in prišli po informacije o svojem otroku. Udeležba na govorilnih urah je izjemno pomembna, saj otroci potrebujejo pohvale, vzpodbude in pomoč. Sprotno ukrepanje je za uspešno delo otrok v šoli ključnega pomena.

Poleg skupnih govorilnih ur enkrat mesečno imajo učitelji vsak teden še govorilno uro v dopoldanskem času. Zavedamo se, da starši zaradi službenih obveznosti težko pridete v šolo, zato lahko pridobite določene informacije v času govorilnih ur tudi po telefonu; če je le mogoče, pa je v primeru kakršnih koli težav bolj primeren osebni razgovor z učiteljem.

Urnik govorilnih ur v šolskem letu 2017/2018 si lahko ogledate tukaj.