Učbeniški sklad

OBVESTILO GLEDE IZPOSOJE UČBENIKOV IN NAKUPA DELOVNIH ZVEZKOV

Od 13. junija dalje bodo učenci OŠ Cvetka Golarja po razporedu vračali učbenike ter si izposodili učbenike za prihodnje šolsko leto. Zaradi predvidenih menjav učbenikov bodo učenci od 2. do 9. razreda nekatere učbenike prejeli v prvih dneh meseca septembra. Prav tako bodo v mesecu septembru učbenike in delovne zvezke brezplačno dobili učenci, ki bodo v prihodnjem šolskem letu obiskovali 1. razred. V nekaterih razredih je učencev več, kot imamo trenutno na voljo učbenikov. Učbenike za te učence bomo med poletnimi počitnicami dokupili in jih bodo učenci prav tako prejeli v prvih dneh meseca septembra. Starši boste prejeli tudi naročilnice na katerih bodo navedeni delovni zvezki za tisti razred, ki ga bo v prihodnjem šolskem letu obiskoval vaš otrok.

Prosimo, da si preberete tudi navodila uporabnikom učbeniškega sklada.

Seznam delovnih zvezkov za šolsko leto 2017/2018.

Seznam učbenikov za šolsko leto 2017/2018.

Seznam šolskih potrebščin za šolsko leto 2017/2018.

Za dodatne informacije pokličite Niko Lebar in Tanjo Kompan na 04/ 513 0 415.